LUSTACO Engineering

Využíváme specializovaných konstrukčních technologií a výpočtových analýz ve spojení s nejmodernějšími výrobními technologiemi a materiály pro výrobu unikátních produktů. Realizaci výrobků a projektů provádíme od designových návrhů, konstrukce, výpočtových řešení a analýz, elektronických a softwarových řešení včetně zajištění potřebných technologií, výrobních procesů, instalací a montáže.

  DESIGN

  Návrh produktů vytváříme od prvotních skic a stylingových studií pomocí digitálního designu. Výsledkem jsou animační a vizualizační studie budoucího produktu.

  KONSTRUKCE

  Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti projektového managementu, výrobního a strojního inženýrství, osvětlení a optických konstrukcí, CAE a CFD inženýrství, v oblastech pokročilých simulací a analýz, konstrukcí využívající pokročilé speciální materiály a technologie k dosažení vysoké pevnosti a nízké hmotnosti, dále v oblasti elektronického a softwarového inženýrství, 3D měření, skenování a reverzního inženýrství.

  TECHNOLOGIE

  Pro námi navrhované výrobky a produkty využíváme technologií jako 3D Printing kovových a plastových součástí, lisovaní plastových dílu, thermoforming, technologie pro vytváření dílu z lehkých slitin a kompozitních materiálů. Využíváme veškeré technologie CNC obrábění - soustružení, frézování, ohýbání včetně CNC obrábění - laserem a řezání vodním paprskem. Dále využíváme svařování všemi známými metodami jako MIC / MAG, WIG, TIG. Pro složité výrobky používáme technologie aditivní výroby - EMB, DML, LTD, MDLS, FMD, SLS.

  VÝROBA

  Pro realizaci finálních výrobků zajišťujeme všechny fáze výroby od prototypů, kusové a zákaznické výrobě, limitovaných sérií až k sériové výrobě.

  Komplexní konstrukční řešení

       

  ...od myšlenky k realizaci

  ...pomocí nejmodernějších konstrukčních a technologických řešení

  ...až po finální výrobky