LUSTACO Lighting

Specializujeme se na reprezentativním a individuální design svítidel a komplexních projektů osvětlení. Světelné produkty a projekty realizujeme od počátečních návrhů a designových řešení, konstrukcí technologických řešení, elektroniky a softwarových řešení včetně ovladačů a světelného příslušenství. Zajišťujeme realizaci kompletních projektů včetně zakázkové výroby. Kromě vlastního obchodu se svítidly a příslušenstvím osvětlení, provádíme výpočty a analýzy pro srovnání spotřeby a úspor energie. Využíváme vizualizace, specializované výpočetní světelné analýzy a video vizualizace pro získání realistických náhledů a očekávaní, jak budou svítidla a projekty vypadat ve skutečnosti.

  KOMPLEXNÍ OSVĚTLENÍ

  Kromě vlastního skladu svítidel realizujeme projekty osvětlení zaměřené na inovativní produkty, individuální a zákaznické řešení na míru s unikátním designem.

  INTERIÉROVÉ OSVĚTLENÍ

  V tomto segmentu nabízíme komplexní osvětlení veškerých administrativních a komerčních objektů, obchodních center, hotelů, nemocnic, domů a bytů a jiných interiérových prostor.

  VENKOVNÍ OSVĚTLENÍ

  Pro tuto oblast nabízíme osvětlení veškerých venkovní prostor a prostranství, osvětlení zahrad a parků, bazénů, reklamních ploch a billboardů a jiné osvětlení náročné na venkovní povětrnostní vlivy.

  PRŮMYSLOVÉ OSVĚTLENÍ

  V těchto oblastech průmyslového osvětlení nabízíme široké spektrum osvětlení pro obchodní centra, výrobní a skladovací prostory, nemocnice, školy, billboardy, sportovní haly a sportovní hřiště, stadiony, budovy, tunely, letiště, čerpací stanice, garáže a jiné osvětlení náročné na průmyslové zatížení.

  VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

  Pro veřejné a pouliční osvětlení nabízíme osvětlení pro všechny druhy rychlostních silnic a dálnic, pro běžné ulice a komunikace, náměstí, parky, parkoviště, přechody pro chodce a další veřejné prostory.

  Create Your Ideal Solution

       

  LUSTACO Svítidla

  Navrhujeme a vyrábíme naše vlastní svítidla

  LUSTACO Elektronika

  Používáme nejmodernější technologie

  LUSTACO Ovladače

  Preferujeme unikátní designová řešení